,,Master of Water”

Dystrybucja wody - na czas, na miejsce​

Firma Master of Water oferuje Państwu wodę źródlaną ŻYWIEC PERŁA, wody mineralne: JURAJSKA, PIWNICZANKA, CISOWIANKA, CYRANKA, MUSZYNA, STAROPOLANKA oraz inne wody dostępne na rynku polskim. Dostarczamy wodę do szkół, przedszkoli, firm, domów, sklepów, lokali gastronomicznych oraz na  wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest dostarczanie zawsze świeżej i smacznej wody prosto z gór oraz świadczenie serwisu możliwie najwyższej jakości. Zapewniamy stały dostęp do wody, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Dzięki dywersyfikacji asortymentu jesteśmy w stanie zaopatrywać Odbiorców w wodę w ekonomicznych dużych 5-galonowych butlach oraz butelkach typu PET, o pojemności 0,5 i 1,5 litra, w tym również wody delikatnie nasyconej dwutlenkiem węgla.

Wspólnota wartości

Jesteśmy polską firmą, a źródło wydobycia, z którego wydobywana jest przez nas oferowana woda jest od lat własnością beskidzkich górali. Nasi Odbiorcy i Partnerzy cenią nas za jakość, terminowość, profesjonalizm, ale i przyjacielskie podejście. Naszym priorytetem jest, aby wszyscy mieli zawsze dostęp do świeżej wody. Wiemy, jak bardzo ona jest ważna – choć często niestety niedoceniana. Dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do stałego monitorowania jej składu, jakości, ujmowania i butelkowania. Kochamy nasze góry, jesteśmy dumni z wody, którą nam dają. Wierzymy, że góralskie wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy – sumienność,
otwartość, uczciwość i serdeczność sprawią, że dołączycie do nas i zostaniecie z nami na długo.

Korzyści dla odbiorcy

Naszą mocną stroną jest wyjątkowa dbałość o zadowolenie Odbiorców:

  • czas reakcji serwisowej to maksimum 24h,
  • dostawy wody – najpóźniej w ciągu 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia

Najczęściej jednak wodę dostarczamy następnego dnia po przyjęciu zamówienia.

Sposób dostawy

Dostawy realizowane są oznakowanymi samochodami dostawczymi o masie całkowitej do 3,5 tony. Dostawca dowozi pełne butle we wskazane miejsca w określonym przedziale czasowym, zabiera butle puste. Dowód dostawy stanowić będzie podstawę do wystawienia faktury dla Zamawiającego.

Dostawy dostosowujemy do potrzeb danego punktu odbioru i charakterystyki jego pracy – tak, by nie składować wody dłużej niż dwa tygodnie (ze względu na stosowaną w firmie strategię dostaw Just-in-time dążymy do tego, by woda do odbiorców docierała zawsze świeża, do 7 dni od wydobycia ze źródła i rozlania do butli). Dopuszczamy również możliwość domawiania dowolnej ilości butli.